S. Marcus Miller

S. Marcus Miller P7 Ash 5 Telli Bas Gitar NT

S. Marcus Miller
Fiyat
:
2.750,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Marcus Miller P7 ASH Serisi

  ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ  DİŞBUDAK GÖVDE / AKÇAAĞAÇ KLAVYE

  Özel olarak hazırlanmış DİŞBUDAK gövde ile sade ve karakterli bir sound elde edeceksiniz... 
  Amerikan Malı fiber kaplama ve yüksek kalite bobinli alnico 5 manyetikler...
  Amerikan yapımı fiber kaplama bobinler, alnico 5 manyetikler ve üst düzey kablo bağlantıları ile zengin ve güçlü jazz bass soundu deneyimlemeniz için.
  Marcus MILLER'ın isteği doğrultusunda özel olarak yapılandırılmış yeni köprü ile karşınızda. Yeni köprü tasarımında geleneksel precision bass köprüsu tasarımına bağlı kalındı. Tek farkı materyalinin daha sağlam ve ''uzun ömürlü'' olması, bunun karşılığında daha zengin ve dolgun ''punchy'' bir sound elde edildi


  Kaliteli 3 band EQ ve PREAMP Sistemi

  SIRE 3-BAND EQ PREAMP Marcus Miller'ın müzikteki çok yönlülüğü baz alınarak hazırlanmıştır. 
  Yaşayan efsane ve onun gitarı!!!
  MARCUS MILLER  ve SIRE herkesin müzik yapmasını ve bundan keyif almasını görmek istiyor.
  İkili bunun gerçekleştiğini görmek için, son birkaç yıldır hem yüksek kaliteli ve güzel görünen hem de şaşırtıcı bir şekilde ucuz ve herkesin kolayca elde edebileceği bir gitar için çalışıyordu. Sonunda elde ettiler. Ve bunun sonucu Senkop Müzik olarak olarak sizlere yeni Marcus Miller bas gitarları sunmaktan son derece mutluyuz.
  marcus miller bas gitarlarda muhteşem bir pre amp ve Eq var

  MARCUS HERITAGE-3

  *SIRE bas preamp devresi için "vizyonumuz doğrultusunda teknolojiyi kendi enstrümanlarımıza nasıl entegre ettiğimizin mükemmel bir örneği" olduğunu söyleyebiliriz... 
  *Alışılmışın dışında fazlaca ton potansı ve 9+9=18v pil ile desteklenmiş aktif/pasif switch ile geniş bir ton yelpazesinde gezinme imkanı sağlar. 9+9=18v switch ile sert ve güçlü çıkışla beraber aynı zamanda balanslı naturel sound elde edebiliyorsunuz.
  *3 band EQ'nun kullanıcısına kazandırdığı çok yönlülük ile  soundunuzu müziğin her tarzına entegre edebileceksiniz...
  *Her model aktif ve pasif seçim yapma opsiyonu ile geliyor.
  *Pasif modda bile volume, ton ve manyetik dengeleyici potansların hepsini kullanabiliyorsunuz. Bu durum ise kullanıcıya çalarken tonu üzerinde daha fazla söz hakkı sağlıyor... 
  Marcus Miller'ın isteği üzerine bütün modellerin bünyesinde bölünmüş potans bulunmakta, mid frekans kontrol potansı kullanıcıya 200Hz~1kHz arasında seçim yapma imkanı verir.
  Bu opsiyon istediğiniz sounda ulaşmanız açısından gerçekten çok pratik bir çözüm sağlıyor.

  marcus miller PY precision bass preamp

  MANYETİK SETİ

  Marcus Miller'ın Premium Marcus Super Precision(Neck) + Jazz(Bridge) manyetik  seti için geleneksel jazz bass sound'undan Precision sound'una kadar uzanan geniş bir yelpazeyi kapsıyor diyebiliriz. 
  Bu manyetikler, fiber bobinler, alnico magnetler ve Amerikan yapımı coil magnet kablo teli kullanılarak oluşturulmuş üst düzey manyetiklerdir...
  Marcus Miller Premium Marcus Super Precision(Neck) + Jazz(Bridge) manyetik  setleri için kullanıcılarına geleneksel jazz bass tonunu da precision bass tonunu da daha güçlü ve zengin bir şekilde deneyimleme imkanı sağlıyor.
  sire marcus miller bas gitarların özel yapım Amerikan manyetikleri 

  PRECISION  BASS STANDARTLARI

  Ürettiğimiz yeni Precision tasarımı, tonu ve kasası zaten bas gitar segmentinde klasikleşmiş bir ürün olup bizim revizyonumuz doğrultusunda kazandığı yeni özelliklerle parmakla çalım , slap ve tüm teknikleri rahatça uygulayabileceğiniz aynı zamanda müziğin her tarzını yapabileceğiniz bir gitardır.

  GÖVDE MATERYALİ

  Dişbudak Gövde  / Akçaağaç Klavye 
  (ASH VERSİYONUNDA KULLANILIR)

  En üst kalite dişbudak ağacını gitar kategorisinde genel olarak çok pahalı enstrümanlarda görüyoruz. 
  Bu ağaç tipi dengeli tonları ile öne çıkan bir ağaçtır. 
  Rezonans seviyesinin iyi olmasının sonucu olarak, yüksek frekansların ''dengeli ve hoş'' , alçak frekansların ''sert ve kararlı'' , orta (mid) frekansların ''hafifçe traşlanmış'' olarak duyulması slap tekniği kullanımında keyifli sonuçlar doğuruyor...  Bu ağacın sound karakteri sizi Marcus Miller tonlarına bir adım daha yaklaştırıyor. 
  marcus miller maple tuşe akçaagac klavye

  Kuzey Amerikan Kızılağacı Gövde / Gülağacı Klavye
  (ALDER VERSİYONUNDA KULLANILIR)

  Çok iyi biliyoruz ki bas gitaristlerin çoğu genel olarak Kuzey Amerikan Kızılağacı tercih etmekte. Fakat bu fiyat aralığında alabileceğiniz gitarlar üzerinde genel olarak Ihlamur ağacı (basswood) ve Agathis ağacı kullanılır.
  marcus miller bas gitar rosewood tuse gülagacı klavye

  Stabil ve Sağlam... 

  Marcus Miller SIRE P7 bas gitar için yeni olarak tasarlanmış Marcus Miller SIRE köprü özellikle Marcus Miller'ın isteğı doğrultusunda geliştirildi.
  Yeni Marcus Miller köprü tasarımı materyal olarak gerçekten fark yaratıyor.

  Stabil ve Sağlam Akort Mekanizması

  Akort Mekanizması: Sire Premium Open
  Burgular SIRE tasarımı özel dişliler kullanılarak üretildi. Bu tasarım sayesinde akort ederken burguları çok rahat bir şekilde çevirebiliyorsunuz.
  Bu tasarım burgularla akort yapmak inanması zor gelsede çok keyifli! 

  Üst Eşik

  Çok küçük bir parça olmasına nazaran gerçekten gitar tonu üzerinde çok büyük söz sahibi olan bu parça sustain'ne (sesin sürekliliği) çok büyük etki ediyor. Bu da performans anında etkileyici bir faktör. Kullanılan materyalin elastikiyetine bağlı olarak gitarınızın tonu iyi veya kötü olarak duyulur. Bununla beraber, kötü bir üst eşik hem baş edilmesi zor hem de masraflı sorunlar yaratabilir. 
  Genel olarak bu tarz durumlar ile karşılaşılmaması için kullanılan materyalin plastik veya organik (kemik) seçiminde çok dikkat edilmesi gerekir.
  Bu alanda da siz müzisyenler için en iyisi düşünüldü...
  Tek Parçadan Oluşan Ve Rahat Çalım Sağlayan Sert Akça Ağaç Sap (Maple Sap)
  Sap ''Tek parça'' sert Kanada Akçaağacı kullanılarak üretildi. Bu sap materyalinin sertliği ve tek parça olması sap ayarı konusunda stabilite ve sustain(sesin sürekliliği)'de sağlıyor.

   


   
   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.